Objednávky přijaté od 24.09. do 27.09. - budou vyřízeny a odeslány ve čtvrtek 28.09. z důvodu účasti firmy na KLAPP mezinárodní konferenci v Německu. Moc děkujeme za pochopení. Tým KLAPP Skin Care Czech

Microneedling Home Care Set

Mikrojehličkový set

1x Dermaroller®, 1 x 10 ml CONCENTRATE

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1801
Značka: KLAPP Cosmetics
2 323 Kč / ks
Kategorie: Ošetření
Hmotnost: 0.092 kg
Věk: 20 - 30, 31 - 40, 41 - 50, 51 - 60, 60+
Stav pleti: Pigmentace, Vrásky, Póry a nečistota, Únava a bledost
Typ pleti: Normální, Zralá, Suchá, Smíšená
Produktová řada: Complementary Products, Specials
Položka byla vyprodána…
produkty
Profesionální produkty
na domácí péči i do salónu
darek
Tajný dárek
ke každé objednávce

V exkluzivní spolupráci představuje KLAPP Cosmetics efektivní set MICRONEEDLING HOME CARE SET pro regeneraci pleti přírodní cestou: Dermaroller® a nově vyvinutý HYALURON KONCENTRÁT od KLAPP Cosmetics tvoří ideální kombinaci pro jemnou stimulaci pokožky a aktivaci přirozeného procesu regenerace.

 

  • Rolování působí jako mikromasáž
  • Stimulátor obličeje pro intenzivní zapracování účinných látek
  • Dermaroller® v kombinaci s HYALURON CONCENTRATE podporuje omlazení pleti.
  • Speciálně vyvinutý HYALURON KONCENTRÁT, který lze aplikovat před a po aplikaci Dermarolleru®.

 


APLIKACE

  1. Vyčistěte a tonizujte pleť jako obvykle. Používejte k tomu přípravky doporučené kosmetičkou nebo naší kosmetickou poradnou. Opláchněte Dermaroller® pod tekoucí horkou vodou a nechte jej uschnout.
  2. Naneste KLAPP Cosmetics HYALURON CONCENTRATE tence a rovnoměrně na obličej.
  3. Jemným tlakem přejíždějte Dermarollerem® po pokožce, abyste dosáhli rovnoměrné aplikace. Pětkrát převalte ve svislém, vodorovném a úhlopříčném směru, abyste vytvořili hvězdicový vzor. Kůži lze mírně napnout mezi prsty.
  4. Po použití Dermarolleru® aplikujte ještě jednou KLAPP Cosmetics HYALURON CONCENTRATE.
  5. Dermaroller® opláchněte pod tekoucí horkou vodou a nechte jej uschnout. Poté jej vydezinfikujte běžně dostupným dezinfekčním sprejem.
  6. Po aplikaci počkejte alespoň 30 minut, než použijete další pečující přípravky doporučené kosmetičkou nebo naší kosmetickou poradnou.

 


INGREDIENCE

AQUA/WATER/EAU, DIPROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, PANTHENOL, BETAINE, PHENOXYETHANOL, PHENOXYETHANOL, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, PCA, SERINE, ALANINE, GLYCINE, GLUTAMIC ACID, LYSINE HCL, THREONINE, ARGININE, PROLINE

 

Vždy se snažíme udržovat informace o produktech našich kosmetických a ošetřovacích přípravků v internetovém obchodě KLAPP Cosmetics aktuální. Zde uvedené ingredience/přísady se však v ojedinělých případech mohou lišit. Platí informace uvedené na obalu příslušného produktu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KLAPP Cosmetics - Vysoce kvalitní a účinná péče o pleť a tělo. Profesionální kosmetika s německou kvalitou v České republice.

 

 
Zpět do obchodu