Special Home Treatment Beauty Bag

Speciální domácí ošetření - taštička

Skladem (1 ks)
Kód: 4070
Značka: KLAPP Cosmetics
1 487 Kč –48 % 776,56 Kč
Kategorie: Complementary products / Specials
Věk: 20 - 30, 31 - 40, 41 - 50, 51 - 60, 60+
Stav pleti: Pigmentace, Pocit sucha a napětí, Vrásky, Póry a nečistota, Únava a bledost
Typ pleti: Mastná, Normální, Zralá, Suchá, Nečistá, Smíšená
Produktová řada: Complementary Products, Specials
Special Home Treatment Beauty Bag
Akce
1 487 Kč –48 %
produkty
Profesionální produkty
na domácí péči i do salónu
darek
Tajný dárek
ke každé objednávce

Společnost KLAPP Cosmetics vytvořila tuto nádhernou kosmetickou taštičku, která poskytne vaší pleti kompletní péči o obličej pro 3 po sobě jdoucí týdny. Ošetření, která absolvujete, udrží a zvýší efekt upravené a zdravě vypadající pleti. Kombinace klasických a nových účinných kosmetických produktů činí Home Treatment atraktivním a vyzývá vás k jeho vyzkoušení!

V sadě najdete 5 různých produktů. Enzymový peeling, ampulky a tuby s krémem i maskou –> určené k ošetření, ale také dva další kosmetické přípravky. Samolepicí proužky Glam Stripes lze aplikovat nejen na okolí očí, ale také na nosoretní oblast, čelo, krk a dekolt. Aktivní složky, jako je vitamin A, E a ricinový olej, zajišťují viditelné vyhlazení vrásek po 60 minutách aplikace. Můžete si tedy vybrat oblast podle potřeb své pleti a nechat je působit 1 hodinu. Asa Peel Phytocure Cream můžete používat denně (pouze na noc), zvyšuje účinek ošetření.

 

  • Ošetření obličeje trvající 3 týdny.
  • Odstraňuje odumřelé buňky a hydratuje pokožku.
  • Neutralizuje volné radikály.
  • Dodává pokožce důležité mastné kyseliny.
  • Působí proti stárnutí a zpevňuje pleť.

 

 

ONLINE TUTORIAL

Na následujícím odkazu níže se můžete podívat, jak výrobky správně používat, a je zde vysvětleno, jak je aplikovat: www.klapp-cosmetics.com/beauty-bag (zapněte si anglické titulky).

 

 

NOVÉ PRODUKTY K DOSTÁNÍ EXKLUZIVNĚ POUZE V TÉTO KOSMETICKÉ TAŠTIČCE:

- Reaktivující koncentrát POWER EFFECT Immun Active Concentrate: 

Nová ampule Immun Ampoule je určena k podpoře kožní bariéry, a tím i imunitního systému pokožky. Pokožka je pak schopna lépe uchovávat vlhkost. Ideálně se aplikuje pod krémovou masku Phytocure+.

 

- Bohatá krémová maska ASA PEEL® Phytocure+ Cure:

Účinné látky, jako jsou ceramidy, panthenol, paranusový olej a mandlový olej, dodávají pleti důležité mastné kyseliny. Tyto účinné látky poskytují pokožce sametový a jemný pocit. Po uplynutí doby 15-20 minut se zbytky vmasírují.

 

- ASA PEEL® Phytocure+ Phytocure Cream - aplikace ovocných kyselin pro domácí použití:

Krém s ovocnou kyselinou má keratolytický účinek. Může tak odstranit odumřelé kožní buňky a přispět k vylepšení struktury pleti. Krém je určen pro každodenní večerní použití. Svůj účinek může rozvinout zejména přes noc. Obsahuje různé ovocné kyseliny, např.: Kyselina jablečná, kyselina citronová, kyselina vinná, kyselina glykolová a kyselina mléčná.

 

 

TAŠTIČKA / OŠETŘENÍ OBSAHUJE

1x CLEAN & ACTIVE Enzyme Peeling · 50 ml

3x POWER EFFECT Immun Active Concentrate · 2 ml

3x ASA PEEL® Phytocure+ Cure Mask · 3 ml

3x GLAM STRIPES · 1 ks

3x ASA PEEL® Phytocure+ Phytocure Cream ·  3 ml

 


APLIKACE

S touto taštičkou lze vytvořit 3 různá ošetření, zde návod na intenzivní ošetření/aplikaci, ostatní jsou uvedeny v příbalovém letáčku. Očistěte obličej, krk a dekolt emulzí/mlékem/gelem/tonikem/, které používáte. Poté naneste enzymový peeling jako masku a nechte působit 15-20 minut. Odstraňte teplými obklady. Aplikujte ampulku a jemně masírujte, dokud se nevstřebá. Dále naneste krémovou masku a nechte ji působit 15-20 minut, zbytky masky smyjte. Poté nalepte na vámi požadovanou oblast Glam Stripes a po 1 hodině i krém.

 


INGREDIENCE

Viz. foto               

 

Vždy se snažíme udržovat informace o produktech našich kosmetických a ošetřovacích přípravků v internetovém obchodě KLAPP Cosmetics aktuální. Zde uvedené ingredience/přísady se však v ojedinělých případech mohou lišit. Platí informace uvedené na obalu příslušného produktu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KLAPP Cosmetics - Vysoce kvalitní a účinná péče o pleť a tělo. Profesionální kosmetika s německou kvalitou v České republice.

 

 
Zpět do obchodu