Den tatínků se blíží ❤︎. Využijte -20% slevu na produkty z řady MEN a čisticí řadu Clean & Active. Určitě tím vykouzlíte úsměv na tváři. –> Slevový kód: TATA <– (Platnost do úterý 22. 6. 2020)

FAQ - Často kladené otázky

 

1, Pokud si nejsem jistá při výběru nejvhodnějších produktů pro moji pleť, je možné nějakého doporučení/konzultace?

Ano, na https://www.klappcosmetics.cz/kontakt-2/kosmeticka-poradna/ je kosmetická poradna, zde můžete vyplnit a popsat problém pleti či vaše potřeby a odeslat. Odpověď dostanete nejpozději do 48h v pracovní dny. Pokud byste raději využili telefonu, tak napište na info@klappcosmetics.cz, do předmětu napište: potřebuji pomoci + krátký informační text. Následně vám příjde e-mail, kde budou 3 termíny na uskutečnění spontálního hovoru. Odborník si vše vyslechne, zapíše a následně vám poradí jaké produkty či ošetření budou pro vás vhodné. Vše vám zašle e-mailem.

 

2, Pro koho je kosmetika KLAPP vhodná?

Kosmetika KLAPP Cosmetics je vhodná do kosmetických salonů, studií, wellness center, lázní, beauty klinik a podobných center. Každý zákazník si může vybrat, produkty, které řeší každý typ pleti. Správným vyběrem produktů kosmetiky KLAPP si běžný zákazník může zprostředkovat takové malé ošetření z pohodlí domova, které má velký podíl při výsledném efektu péče o pleť.

 

3, Jak zaplatit bankovním převodem?

Potvrzení objednávky, včetně potřebných údajů pro platbu předem, vám příjde na e-mail. Najdete tam číslo, variabilní symbol a celkovou cenu vaší objednávky. Ve svém online bankovnictví zadáte údaje do požadovaných polí a platbu odešlete.

 

4, Jak dlouho trvají akce a speciální nabídky?

Akce, speciální nabídky zpravidla trvají do vyprodání zásob nebo jsou datově omezeny. Chcete dostávat informace o speciálních akčních nabídkách jako první? Zaregistrujte se do našeho newsletteru (na homepage v dolní části), ať už vám nic neunikne.

 

5, Měl/a bych zájem s vámi spolupracovat jako bloger/ka. Kam bych měla napsat?

Napište nám na e-mailovou adresu info@klappcosmetics.cz a my se vám ozveme.

 

6, Je možné používat řadu A Classic (s retinolem) v letním období?

Ano, řadu A Classic se může používat celoročně POUZE produkt RETINOL PURE FLUID NENÍ vhodné používat v letních a příliš slunečných dnech.

 

7, Je možné zakoupit digitální poukaz tzv. na poslední chvíli (třeba i o víkendu)?

Ano, jakmile bude platba potvrzena, zasíláme poukaz s jedinečným kódem na vámi zakoupenou částku v co nejkratším možném čase.

 

8, Je vhodné kombinovat různé kosmetické značky?

Ne, není. Každá kosmetika je postavena na jiných základech. Pokud kombinujete různé produkty, tak často není dosaženo požadovaných výsledků.