Platba a doprava

 

Způsoby platby

 

Bankovní převod (0,- Kč) – po obdržení vaší objednávky vám zašleme (v druhém e-mailu po objednávce: Potvrzení o přijetí objednávky) číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Komerční banky. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k vaší objednávce.

 

 

Dobírka (49,- Kč) – platba dobírkou je možná při zvolení dopravce Zásilkovna. Při osobní odběru, je možné platit kartou, pokud to daná pobočka či kurýr umožňuje.

 

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou (0,- Kč)

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

 comgate-karetni-loga

Přijímáme karty VISA a MasterCard:

  • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
  • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

Jak u nás zaplatíte?

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží/služby využít k platbě vaši platební kartu, budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty.

Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

  • o výsledku transakce jste informováni e-mailem
  • přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě

Pokud nám banka nepotvrdí platbu vaší kartou, může to být z následujících důvodů

  • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  • na vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
  • vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu (v tomto případě je nutné se obrátit na vaši banku)

 

 

Platba bankovním převodem (0,- Kč)

 

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. (ePlatba+ pro klienty Komerční banky, České spořitelny, mBank, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, ČSOB, Equa Bank, MONETA Money Bank, Poštovní spořitelny, Sberbank CZ, Fio Banky a klienty jiných banek.)

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

 

Kontakty pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

Shoptetpay

 

 

Platba hotově při osobním odběru není možná. Děkujeme za pochopení.

 

Podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb jsme povinni vystavit vám účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

  


 

Způsoby dopravy

 

Zásilkovna (Z-point)

Poštovné a balné činí 89,- Kč.

Poštovné a balné ZDARMA od 3.490,- Kč. 

 

Zásilkovna domů

Poštovné a balné činí 105,- Kč.

Poštovné a balné ZDARMA od 3.490,- Kč. 

   


  

Osobní odběr

Balíček/y si můžete vyzvednout i u nás na provozovně: Jaroměřská 2353, 544 01 Dvůr Králové nad Labem (bývalá vrátnice firmy JASS a.s.).

 

Balné činí 29,- Kč.

Balné ZDARMA od 3.490,- Kč.

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu