O NÁS

   

GERHARD KLAPP

Jediný majitel firmy KLAPP Cosmetics, mezinárodně uznávaný specialista na krásu a wellness, vizionář, holistický terapeut, autor knih.

gk21

 

FIRMA

KLAPP Cosmetics je průkopníkem ve světě krásy a představuje inovativní kosmetické ošetření, které předběhlo svou dobu. Pro nás je „Made in Germany“ příslibem kvality. 40 let zkušeností a neustálý výzkum a vývoj nových high-tech účinných látek a metod, vždy vedoucích k největšímu úspěchu léčby. S rozsáhlou nabídkou výrobků společnosti KLAPP můžete svým zákazníkům vždy nabídnout dokonalé ošetření a péči na nejvyšší úrovni.

 

Certifikovaná jakost výrobků

Pokud jde o průlomové produkty a aktivní složky, stejně jako ošetření a prodejní portfolio, jsme jedním z nejvíce renomovaných expertů v tomto oboru. Inovace a vysoká efektivita – to jsou body, za které byla společnost KLAPP Cosmetics oceněna různými národními a mezinárodními cenami. Společným cílem odborníků v oblasti krásy a wellness je každodenní uspokojování individuálních požadavků na krásu inovativním, cíleným a spolehlivým přístupem.To nám umožnilo stát se a zůstat průkopníkem a lídrem v našem oboru.

 

Znalosti získané skušenostmi

Vize, která spojuje: Každý den v Německu pracuje 240 zaměstnanců na inovativní a úspěšné revoluci v kosmetice. Z toho 50 vysoce kvalifikovaných zástupců používá v terénu své odborné znalosti k podpoře Vašich velmi osobních přání a požadavků přímo na místě.

 

Ve společnosti KLAPP jsme všichni jedna rodina!

 

Společný cíl, který spojuje: Správná identifikace zvláštních potřeb pokožky a péče o ni jejím potřebám přizpůsobeným ošetřením pro dosažení dlouhodobých výsledků. Výzkum, který představuje milníky: Kvalifikovaná kombinace tradice, prokázaného přírodního léčitelství a moderních léčebných konceptů spolu s účinnými látkami s vysokou technologickou úrovní získala důvěru více než 10 000 kosmetických salonů a hotelů.

 

 

 

Verwaltungsgebaeude

Administrativní budova

(cca. 2500 m2)

 

Lager-1-Abfuellung-Versand

Warehouse 1 / doprava

(cca. 3000 m2)

 

Slide3 

Warehouse 2 / logistika

(cca. 17500 m2)

 

 

 

 

 

 

Veletrhy

Letos nás můžete přijít navštívit na velethy FOR BEAUTY a BEAUTY FORUM BY COSMOPROF v Praz...

Certifikáty a ocenění

  CERTIFIKÁTY DIN EN ISO 9001: 2008 DIN EN ISO 9001: 2015 IFS HFC Certification: 2019 ...

Média

Potřebujete informace, logo, fotografie v tiskové kvalitě nebo jiné podklady pro svůj článek? Rádi v...

5 položek celkem