O nás

 

banner_oNas_klapp

 


 

   

KLAPP Cosmetics Czech je výhradním distributorem luxusní značky KLAPP pro Českou republiku. 

Jsme tu pro Vás a s námi svět krásy, inovace a harmonie.  20191205_154133

Mezi naše priority řadíme: 

  • kvalitní produkty
  • poctivost
  • férovost
  • práce je našim koníčkem
  • inovace
  • profesionální přístup
  • pomáhat, naslouchat
  • příjemné prostředí

 

Přirozenou cestou k našim zákazníkům: snažíme se pomoci tak, aby produkty byly co nejlépe vybrány a splňovaly veškeré potřeby a očekávání dané pleti.

 

 


 


 GERHARD KLAPP

Majitel firmy KLAPP, mezinárodně uznávaný specialista na krásu a wellness, vizionář, holistický terapeut, autor knih.

 

gk21

 

FIRMA

KLAPP Cosmetics je průkopníkem ve světě krásy a představuje inovativní kosmetické ošetření, které předběhlo svou dobu. Pro nás je „Made in Germany“ příslibem kvality. 40 let zkušeností a neustálý výzkum a vývoj nových high-tech účinných látek a metod, vždy vedoucích k největšímu úspěchu léčby. S rozsáhlou nabídkou výrobků společnosti KLAPP můžete svým zákazníkům vždy nabídnout dokonalé ošetření a péči na nejvyšší úrovni.

 

Certifikovaná jakost výrobků

Pokud jde o průlomové produkty a aktivní složky, stejně jako ošetření a prodejní portfolio, jsme jedním z nejvíce renomovaných expertů v tomto oboru. Inovace a vysoká efektivita – to jsou body, za které byla společnost KLAPP Cosmetics oceněna různými národními a mezinárodními cenami. Společným cílem odborníků v oblasti krásy a wellness je každodenní uspokojování individuálních požadavků na krásu inovativním, cíleným a spolehlivým přístupem. To nám umožnilo stát se a zůstat průkopníkem a lídrem v našem oboru.

 

Znalosti získané skušenostmi

Vize, která spojuje: Každý den v Německu pracuje 240 zaměstnanců na inovativní a úspěšné revoluci v kosmetice. Z toho 50 vysoce kvalifikovaných zástupců používá v terénu své odborné znalosti k podpoře Vašich velmi osobních přání a požadavků přímo na místě.

  

Ve společnosti KLAPP jsme všichni jedna rodina!

 

Společný cíl, který spojuje: Správná identifikace zvláštních potřeb pokožky a péče o ni jejím potřebám přizpůsobeným ošetřením pro dosažení dlouhodobých výsledků. Výzkum, který představuje milníky: Kvalifikovaná kombinace tradice, prokázaného přírodního léčitelství a moderních léčebných konceptů spolu s účinnými látkami s vysokou technologickou úrovní získala důvěru více než 10 000 kosmetických salonů a hotelů.

 

 

Verwaltungsgebaeude

Administrativní budova

(cca. 2500 m2)

 

Lager-1-Abfuellung-Versand

Warehouse 1 / výroba, logistika

(cca. 3000 m2)

 

Slide3 

Warehouse 2 / výroba, logistika

(cca. 17500 m2)

 

 

 

 

 

 

Veletrhy

  Skvělá zpráva pro všechny příznivce veletrů a kosmetiky! Zveme Vás na veletrh BEAUTY FORUM (23. - 24. 4. 2022) v Brně. Moc se na vás těšíme! Tým KLAPP Cosmetics Czech ❤︎           ...

Galerie

  Oficiální sídlo firmy KLAPP v Německu   ...

Videa

  V následujícím videu vám představujeme firmu KLAPP, pro kterou jsme výhradními distributory pro ČR.     ...

Certifikáty a ocenění

  CERTIFIKÁTY   > DIN EN ISO 9001: 2008 > DIN EN ISO 9001: 2015 > IFS HFC Certification: 2019   Všechny produkty firmy KLAPP Cosmetics jsou certifikované a zapsané v CPNP (Cosmetics Products Notification Portal). CPNP je oznamovací systém on-line vytvořený za účelem pr...

Média

Potřebujete informace, logo, fotografie v tiskové kvalitě nebo jiné podklady pro svůj článek? Rádi vám vyjdeme vstříc.   Kontaktní osoba: Helena Bartošová, CEO e-mail: info@klappcosmetics.cz tel.: +420 773 013 752       Kde jste nás mohli vidět?    Člá...

„Podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb jsme povinni vystavit vám účtenku. Zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ Najdete nás i na MALL.CZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení