Princip Klapp

 

Pokožka. Ve všech jejích aspektech. Všechny její barvy. Všechny její typy. Je středobodem všeho, co podnikáme, a všeho, co konáme. Pro váš zářivý jas, zdraví a krásu investujeme všechny naše schopnosti, znalosti, zkušenosti a inovativní ducha. Již více než 40 let vyvíjíme ve společnosti KLAPP profesionální kosmetiku založenou na vědeckých znalostech a německých standardech kvality. Produkty péče o pleť, které aktivují regenerační schopnosti samotné pleti pomocí komplexních, vysoce účinných kombinací účinných látek.


Uznáváme individualitu potřeb pleti a podporujeme ji v dosažení optimálního sebevědomí prostřednictvím našich pečujících produktů. Krásná a pěstěná pleť je naším nejúčinnějším receptem na pozitivní sebevědomí. Nejvyšší standardy kvality naší kosmetiky, kterou neustále vyvíjíme s cílem dosáhnout optimální účinnosti, proto potvrzují více než 35 000 spokojených zákazníků po celém světě.

 

Naše zásady pro účinné látky

V našich laboratořích v Hessisch-Lichtenau vyvíjejí naše kosmetické výrobky s označením "Made in Germany" naše týmy podle nejvyšších standardů kvality a na základě vědeckých inovací.

Produkty KLAPP Skin Care zajišťují zdraví, krásu a zářivost naší pleti díky inteligentní kombinaci vědy a pochopení přírodních účinných látek.
Naše pleť má přirozený regenerační systém: vlastní metabolické procesy, které zajišťují krásnější, zdravější a zářivější pleť.

Společnost KLAPP vyvíjí produkty péče o pleť s vysoce účinnými přírodními aktivními složkami, které stimulují a posilují tyto endogenní schopnosti. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a s pomocí nejmodernějších technologií.

Produkty péče KLAPP tak nepůsobí jen povrchově, ale také chrání, regenerují, osvěžují a rozjasňují. Spíše se řeší samotná pokožka (KEEP), aby se zachovaly cenné látky vlastní pokožce (ACTIVATE), aby se mobilizovaly její přirozené funkční principy. A (PREVENT), aby se účinné látky beze ztrát začlenily do pokožky.

 

 

 

Vaše pleť má mnoho talentů. Aktivujme je.
To je PRINCIP KLAPP Skin Care Science!

 

 

Zpět do obchodu